https://www.heureka.sk/direct/dotaznik/export-review.php?key=e56a52067af3dd571628812a56482e4f

BARDOG Venison & Potato 20/10 Ultra Premium 12 kg

BARDOG Venison & Potato 20/10 Ultra Premium 12 kg Srnčí mäso - zemiakov - zelenina BARDOG Venison / Potato je kompletné hypoalergénne ultra prémiové krmivo určené pre dospelých psov všetkých plemien. Venison / Potato je špeciálne vyvinuté pre psov, ktorí vykazujú alergia na bežné druhy mäsa a obilniny, alebo majú citlivý tráviaci systém. Vysoko vhodné tiež u psov pri problémoch s pohybovým aparátom a pri zlej kvalite srsti. Toto krmivo obsahuje len jednu živočíšnu bielkovinu - srnčie mäso a iba jeden sacharid - dehydrovaný zemiakov, ktorý nespôsobuje u psov neznášanlivosť k potravinám. Srnčí mäso obsahuje veľké množstvo bielkovín a nízke percento tuku. Vyšší podiel glukosamín sulfátu a chondroitínu výrazne mierni bolesti pri zápaloch kĺbov pri artróze. Už po 30 dennom kŕmení vidíte zlepšenie. Pri dlhodobom kŕmení dokáže zastaviť stratu kĺbovej chrupavky. Ovplyvňuje hybnosť a celkový stav kĺbov, kostí a väzov. Krmivá Bardog neobsahujú pšenicu, sóju, krv a žiadne geneticky modifikované zložky.   Zloženie: Srnčia mäso min. 21%, dehydrovaný zemiakov min.18%, zelenina min. 11% rastlinný olej, repná dužina, ľanové semienko, pivovarské kvasnice, minerálne látky a vitamíny, lecitín (min. 0,5%), L-karnitín, inulín, taurín, Glukosamín 0,1%, Chondroitín 0,1%. Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálnom pomere 5: 1. Pravá omega 3 z nórskeho lososa. Skladovacie podmienky: uchovávajte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred svetlom. Funkcia vitamínov je zaručená do uplynutia doby trvanlivosti. Proteiny              19% Tuky                   10% Vláknina              3,0% Popel                  7,0% Vlhkost               8,0% Fosfor                 1,0% Vápník                1,2% Magnézium          0,101% vit A                   15000 lU vit D3                 1500 lU vit E                   250 mg vit C                   100 mg Měď                    10 mg
Zobraziť viac
0% (0 hodnotenie)
59,54 €
Trvalo nedostupné
katalógové číslo: BAR064
záruka:24 mesiacov
cena bez DPH:53,16 €
cena vr. DPH:59,54 €
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia

BARDOG Venison & Potato 20/10 Ultra Premium 12 kg

Srnčí mäso - zemiakov - zelenina

BARDOG Venison / Potato je kompletné hypoalergénne ultra prémiové krmivo určené pre dospelých psov všetkých plemien. Venison / Potato je špeciálne vyvinuté pre psov, ktorí vykazujú alergia na bežné druhy mäsa a obilniny, alebo majú citlivý tráviaci systém. Vysoko vhodné tiež u psov pri problémoch s pohybovým aparátom a pri zlej kvalite srsti. Toto krmivo obsahuje len jednu živočíšnu bielkovinu - srnčie mäso a iba jeden sacharid - dehydrovaný zemiakov, ktorý nespôsobuje u psov neznášanlivosť k potravinám. Srnčí mäso obsahuje veľké množstvo bielkovín a nízke percento tuku. Vyšší podiel glukosamín sulfátu a chondroitínu výrazne mierni bolesti pri zápaloch kĺbov pri artróze. Už po 30 dennom kŕmení vidíte zlepšenie. Pri dlhodobom kŕmení dokáže zastaviť stratu kĺbovej chrupavky. Ovplyvňuje hybnosť a celkový stav kĺbov, kostí a väzov. Krmivá Bardog neobsahujú pšenicu, sóju, krv a žiadne geneticky modifikované zložky.

 

Zloženie: Srnčia mäso min. 21%, dehydrovaný zemiakov min.18%, zelenina min. 11% rastlinný olej, repná dužina, ľanové semienko, pivovarské kvasnice, minerálne látky a vitamíny, lecitín (min. 0,5%), L-karnitín, inulín, taurín, Glukosamín 0,1%, Chondroitín 0,1%. Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálnom pomere 5: 1. Pravá omega 3 z nórskeho lososa.

Skladovacie podmienky: uchovávajte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred svetlom.
Funkcia vitamínov je zaručená do uplynutia doby trvanlivosti.

 • Proteiny              19%
 • Tuky                   10%
 • Vláknina              3,0%
 • Popel                  7,0%
 • Vlhkost               8,0%
 • Fosfor                 1,0%
 • Vápník                1,2%
 • Magnézium          0,101%
 • vit A                   15000 lU
 • vit D3                 1500 lU
 • vit E                   250 mg
 • vit C                   100 mg
 • Měď                    10 mg
Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu

Ostatné kategórie


Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Súhlasím
Nesúhlasím